Csatlakozz a Multi-Lingua
csapatához!

A MULTI-LINGUA Kft. budapesti székhelyű fordítóiroda, amelyet 1982-ben alapítottak. A cég kezdetektől fogva a fordítási és tolmácsolási szakma meghatározója a magyar piacon.

Csapatunkba egy új, lelkes kollégát keresünk belső fordító pozícióba.

Ezek lennének a feladataid:
• fordítási projektekben való részvétel
• fordítás
• minőségbiztosítási folyamatokban való részvétel
• projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők elvégzése
• fordítástámogató (CAT tool) szoftverek mindennapi használata

Jelentkezz, ha az alábbiak illenek rád:
• felsősokú angol nyelvtudással rendelkezel
• kiváló a helyesírásod
• ismered a memoQ vagy a Trados fordítástámogató eszközt
• jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
• tudsz egyszerre több dologgal foglalkozni
• képes vagy prioritásokat felállítani
• tudsz felelősséget vállalni
• lelkes és elhivatott vagy a fordítással kapcsolatos dolgok iránt
• szövegkezelési és szerkesztési ismeretekkel rendelkezel

Előny, de nem feltétel
• német nyelv ismerete
• felsőfokú végzettség
• szakfordítói képesítés
• 1 éves releváns szakmai tapasztalat
• tapasztalat kiadványszerkesztésben és tördelésben

Amit mi kínálunk:
• stabil munkahely
• széles feladatkör
• jó hangulatú, barátságos légkör
• megbeszélés esetén heti 1-2 nap home office lehetőség
• munka-magánélet egyensúlyának tiszteletben tartása
• fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat nettó fizetési igény megjelölésével a multi@lingua.hu e-mail címre.

Reméljük, hamarosan találkozunk!